Polski English Deutsch

Praca dla: spawaczy, ślusarzy, lakierników konstrukcji, monterów/montażystów konstrukcji

Ważność oferty Nr. ref. Zawód Uprawnienia Kraj
2019-11-28 2019/09/16 spawacz, ślusarz, lakiernik konstrukcji, monter, montażysta Poland

Praca dla:

SPAWACZY, ŚLUSARZY, LAKIERNIKÓW KONSTRUKCJI, MONTERRÓW/MONTAŻYSTÓW KONSTRUKCJI.

Miejsce pracy: TEREN ŚLĄSKA - KATOWICE, MIKOŁÓW, ORZESZE, GLIWICE, MYSŁOWICE, TYCHY.

Obowiązki:

W ZALEŻNOŚCI OD ZAJMOWANEGO STANOWISKA - SPAWANIE, MONTAŻ KONSTRUKCJI, LAKIEROWANIE KONSTRUKCJI, PRACA WEDŁUG RYSUNKU TECHNICZNEGO, DOKUMENTACJI
TECHNOLOGICZNEJ.

Wymagania:

certyfikat i doświadczenie w zawodzie,
motywacja i dobra organizacja pracy,
prawo jazdy kat. B mile widziane,
gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
znajomość rysunku technnicznego.

Oferujemy:

możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy,
na początek umowę zlecenie (w późniejszym etapie współpracy umowa o pracę),
współpraca w oparciu o samozatrudnienie, działalność gospodarcza,
dojazd do miejsca pracy,
odzież BHP,
stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Chętnie przyjmujemy pracowników z Ukrainy!

CV oraz kopie posiadanych certyfikatów/uprawnień prosimy przesyłać emailowo na adres: pol-weld@wp.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 531-185-200